Blog 4 Asy Roku

Koniec sierpnia to okres, kiedy żniwa zbożowe dobiegają końca. Rozpoczyna się więc najważniejszy moment w procesie agrotechnicznym: czas siewu.

O tym, jak ważne jest regularne przeprowadzanie przeglądów technicznych w maszynach rolniczych, zapewne wie już każdy gospodarz, ale czy każdy z nas wie, jaką wagę odgrywa wykonanie takich czynności…

Jak dobrać akumulator do maszyny? ● Na co zwrócić uwagę? ● Jakie paramtetry są najważniejsze? ● Co zrobić ze zużytym akumulatorem? ➤ Odpowiadamy!

O firmie

Firma AGROAS założona w 1992 r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Zatrudnia blisko 300 pracowników.

Archiwum

Tagi

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie