AGROPULA

AGROPULA - nowy program lojalnościowy

AGROPULA wystartowała - ZAREJESTRUJ się już dziś przez formularz zgłoszeniowy!
Uwaga - na dobry początek, każdy Klient, który przystąpi do AGROPULI do 31 maja 2021r. otrzyma punkty liczone zgodnie z Regulaminem za zakupy dokonane po 1 grudnia 2020r. włącznie.

Program powstał z myślą o naszych Klientach, którzy dokonując zakupów w naszej Firmie, będą zbierać punkty na swoich indywidualnych kontach. Następnie będą mogli wymieniać je na produkty z bogatego katalogu nagród.

Atrakcyjność nagrody będzie zależała od ilości uzyskanych punktów. W Programie naliczane są punkty za zakup towarów promowanych, ilość przyznanych punktów za konkretny produkt zależy od tego w jakiej grupie punktowania się znajdują.

W Programie będą mogły brać udział klienci naszej Firmy: osoby prowadzące gospodarstwo rolne, działalność gospodarczą, spółdzielnie i spółki. Wyłączeni z programu są klienci indywidualni, czyli konsumenci, przedstawiciele handlowi, pracownicy Organizatora oraz podmioty dokonujące zakupów do dalszej odsprzedaży.

Aby przystąpić do programu należy poprawnie wypełnić formularz poniżej. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny u przedstawiciela handlowego, na stronie internetowej lub w punkcie sprzedaży. Po weryfikacji dokumentów każdemu Uczestnikowi programu wydamy kartę członkowską za pośrednictwem której, będzie mógł logować się do panelu Klienta.

Tworzona platforma ma za zadanie ułatwić dostęp do dokumentów handlowych Uczestnika, sprawdzanie salda punktów, przeglądanie katalogu nagród oraz katalogu towarów promowanych.

Dodatkowo będziemy komunikować się z Państwem za pośrednictwem maili, SMS-ów i strony internetowej www.agropula.pl