AGROPULA

Program powstał z myślą o naszych Klientach, którzy dokonując zakupów w naszej Firmie, będą zbierać punkty na swoich indywidualnych kontach. Następnie będą mogli wymieniać je na produkty z bogatego katalogu nagród.

Atrakcyjność nagrody będzie zależała od ilości uzyskanych punktów. W Programie naliczane są punkty za zakup towarów promowanych, ilość przyznanych punktów za konkretny produkt zależy od tego w jakiej grupie punktowania się znajdują.

W Programie będą mogły brać udział klienci naszej Firmy: osoby prowadzące gospodarstwo rolne, działalność gospodarczą, spółdzielnie i spółki. Wyłączeni z programu są klienci indywidualni, czyli konsumenci, przedstawiciele handlowi, pracownicy Organizatora oraz podmioty dokonujące zakupów do dalszej odsprzedaży.

Aby przystąpić do programu należy poprawnie wypełnić formularz poniżej. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny u przedstawiciela handlowego, na stronie internetowej lub w punkcie sprzedaży. Po weryfikacji dokumentów każdemu Uczestnikowi programu wydamy kartę członkowską za pośrednictwem której, będzie mógł logować się do panelu Klienta.

Tworzona platforma ma za zadanie ułatwić dostęp do dokumentów handlowych Uczestnika, sprawdzanie salda punktów, przeglądanie katalogu nagród oraz katalogu towarów promowanych.

Dodatkowo będziemy komunikować się z Państwem za pośrednictwem maili, SMS-ów i strony internetowej www.agropula.pl

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie