Informacje bieżące

wybierz kategorię:

Od 1 kwietnia czekają nas podwyżki żywności, spowodowane powrotem stawki vat.

Czytaj dalej

Jeżeli kupujesz nawozy z oferty Grupy Azoty i jesteś w stanie okazać Przedstawicielowi Grupy Azoty dokument zakupu nawozów na kwotę min. 1000 zł brutto z okresu od 13 kwietnia 2023 r. do 15 kwietnia…

Czytaj dalej

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Edukacji i Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu, które odbyły się 12 marca 2024 roku.

Czytaj dalej

Czy Gdańsk może mieć coś wspólnego z Zakopanem?

Czytaj dalej

Nagrodą główną w loterii jest ciągnik John Deere 5090M. Do wygrania są również inne nagrody pieniężne: 200 nagród natychmiastowych po 1000 zł oraz 3 nagrody miesięczne o wartości 20 000 zł na nawozy…

Czytaj dalej

19 grudnia odbyło się losowanie nagród głównych w naszej Wielkiej Loterii z okazji 30 lecia AGROAS.

Czytaj dalej

Uprzejmie informujemy, że 29 grudnia 2023 r. spółka AGROAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została przekształcona w spółkę AGROAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czytaj dalej

Sprawdź jak pracują nasze oddziały w terminie 23.12.2023r. do 5.01.2024r.

Czytaj dalej

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie