wybierz kategorię:

AGROCZAS 2024

W dniach 5-6 czerwca po raz kolejny mieliśmy okazję Was gościć na VI edycji AGROCZAS. W trakcie tych dwóch dni, mieliście okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi technologiami i innowacjami w dziedzinie rolnictwa, ale i biesiadować w atmosferze Oktoberfest.

Chcemy serdecznie podziękować za Waszą liczną obecność na AGROCZAS 2024! Wasza frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Wam atmosfera była naprawdę niesamowita, a każde słowo uznania, które od Was usłyszeliśmy, dodawało nam skrzydeł. Naprawdę, cieszymy się, że Wam się podobało, bo nam też!

Pogoda dopisała nam niesamowicie – piękne słońce towarzyszyło nam przez cały czas, co tylko dodało uroku całemu wydarzeniu.

Podczas AGROCZAS 2024 odbyło się mnóstwo konkursów, a do wygrania było wiele nagród. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom. Wasz entuzjazm był zaraźliwy!

W najbliższych dniach spodziewajcie się więcej zdjęć i relacji z wydarzenia. Już teraz zaczynamy przygotowania do AGROCZAS 2025, który będzie jeszcze lepszy!

Do zobaczenia za rok!

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie