Blog 4 Asy Roku

Przyczepy rolnicze to jedne z podstawowych maszyn, niezbędnych w każdym gospodarstwie rolnym. Przyczepa służy głównie do przewożenia ładunków, w tym płodów rolnych. Wbrew pozorom jej wybór musi być…

Pszenica i jej odmiany, a szczególnie pszenica ozima, to wciąż najpopularniejszy w uprawie gatunek zboża, mimo że jest jednocześnie jedną z najbardziej wymagających roślin w prowadzeniu. Na wysoki…

Jak dobrać akumulator do maszyny? ● Na co zwrócić uwagę? ● Jakie paramtetry są najważniejsze? ● Co zrobić ze zużytym akumulatorem? ➤ Odpowiadamy!

Kupujesz nową maszynę rolniczą? ➤ Zwróć uwagę na wsparcie posprzedażowe i serwis ➤ Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się, dlaczego jest to tak ważne!

Nornik zwyczajny to bardzo groźny szkodnik, który niszczy uprawy ➤ Jak pozbyć się go z pola? ➤ Poznaj sprawdzone metody na walkę z nornikami ➤ Sprawdź!

Słoma z kukurydzy – co z nią zrobić? ➤ Jak właściwie zagospodarować ➤ Sprawdź nasz poradnik i poznaj najważniejsze zalety nawożenia słomą kukurydzianą!

 

Rzepak ozimy posiada duże potrzeby pokarmowe i wymaga dużej staranności w prowadzeniu łanów. Wynika to z jego biologii rozwoju. W polu przebywa 11 miesięcy, a w minionym sezonie spowolnioną wegetację…

O firmie

Firma AGROAS założona w 1992 r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Zatrudnia blisko 300 pracowników.

Archiwum

Tagi