Blog 4 Asy Roku

Sezon wegetacyjny często stanowił wyzwanie dla uprawy kukurydzy, ze względu na okresowe braki wody i wysokie temperatury, które negatywnie wpłynęły na oczekiwane plony. Mimo tych trudności, kukurydza…

W obliczu rosnących kosztów produkcji tradycyjnych zbóż, rolnicy szukają alternatywnych upraw, które mogłyby przynieść satysfakcjonujące plony na mniej żyznych glebach i przy niższych nakładach.…

Zastanawiasz się, które odmiany rzepaku przyniosą największe plony w kolejnym sezonie? Wybór najlepszej odmiany nie jest prosty, należy bowiem brać pod uwagę wiele czynników, w tym aspekty ekonomiczne…

Jak kształtowały się zbiory kukurydzy w sezonie 2020? ➤ Rekordowy zbiór w 2020 i wysokie ceny usatysfakcjonowały rolników ➤ Sprawdź nasze podsumowanie!

Słoma z kukurydzy – co z nią zrobić? ➤ Jak właściwie zagospodarować ➤ Sprawdź nasz poradnik i poznaj najważniejsze zalety nawożenia słomą kukurydzianą!

 

Nawożenie pszenicy ozimej ✓jak nawozić ✓jaki nawóz wybrać ✓jakie dawki ➤ Wszystko, co musisz wiedzieć o tym procesie ➤ Sprawdź nasz poradnik!

O firmie

Firma AGROAS założona w 1992 r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Zatrudnia blisko 300 pracowników.

Archiwum

Tagi

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie