Nagrody i certyfikaty

W 2008 dostaliśmy wyróżnienie "Filary Polskiej Gospodarki" od redakcji Puls Biznesu, dla firmy charakteryzującej się stabilnością, mającej znaczący udział w rozwoju regionu jako pracodawcy, wspierającej i promującej zatrudnienie i umożliwiający rozwój przedsiębiorczości.

W roku 2009 odebraliśmy swoją pierwszą nagrodę miesięcznika Forbes. Zajęliśmy wówczas 15 miejsce w województwie opolskim pośród przedsiębiorstw o przychodach od 50 do 200 mln PLN.

W 2010 odebraliśmy prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland.

W 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie Gazela Biznesu. Jest to nagroda dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

W 2011 ponownie odebraliśmy prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland.

Ranking Gepard Biznesu ma na celu wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się firm oraz banków spółdzielczych według wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą  porównania do spółek giełdowych.

W 2012  po raz drugi otrzymaliśmy diament miesięcznika Forbes. Zajmowaliśmy wówczas 94 miejsce w kraju pośród przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln PLN. 

W 2012 otrzymaliśmy Laur Umiejętności i Kompetencji, który odebraliśmy podczas uroczystej gali w Opolu.

W 2012 zostaliśmy uhonorowani Medalem Europejskim, którym wyróżnione zostają wyroby i usług odpowiadające standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

W 2012 zostaliśmy uhonorowani Medalem Europejskim, którym wyróżnione zostają wyroby i usług odpowiadające standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i pro

W 2012 odebraliśmy statuetkę Rzetelny w biznesie. Projekt ten skierowany jest do firm spełniających kryteria wysokiej jakości organizacji pracy oraz menedżerów i właścicieli firm, który z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, wywiązują się ze swoich obowiązków.  

W roku 2012 zajęliśmy III miejsce pod względem sprzedaży produktów Maschio Gaspardo- naszego partnera w sprzedaży maszyn rolniczych- za co otrzymaliśmy statuetkę Największej sprzedaży 2012.

W roku 2013 po raz trzeci otrzymaliśmy prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. 

W 2013 roku zdobyliśmy I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2013, w kategorii dużych firm Opolszczyzny. 

Podczas targów Opolagra 2013 w Kamieniu Śląskim, odebraliśmy wyróżnienie Lidera Opolszczyzny przyznane przez organizatorów targów.

W 2013 roku zostaliśmy laureatem programu motywacyjnego "Namalujemy Ci QGAZ".

W lipcu 2014 roku otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający, że nasza Stacja Paliw w Nowej Wsi Małej objęta jest systemem monitoringu jakości paliw, prowadzonym przez akredytowane laboratorium analityczne zgodne z aktua Rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki.

W sierpniu 2014 roku zakończył się konkurs " Czas na QGAZ", w którym nasza Stacja Paliw zajęła V miejsce.

7 listopada w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się Gala Pereł Polskiej Gospodarki, podczas której nasza firma otrzymała tytuł Polskiej Perły Gospodarki. 

14 listopada w Opolu odbyła się gala wręczenia nagród konkursu "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej", organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy , w którym nasza firma zajęła III miejsce.

Podziękowanie dla firmy Agro-As za wieloletnią współpracę z Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

Firma Agro-As zajęła II miejsce w kategorii średnich przedsiębiorstw handlowo-usługowych w konkursie Kreator Miejsc Pracy organizowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. 

Firma Agro-As zajęła III miejsce w rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2016 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln w województwie opolskim. 

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie