Misja Firmy

LIDER BRANŻY, TWORZENIE FIRMY PRZYJAZNEJ I STABILNEJ OPARTEJ NA TRADYCYJNYCH WARTOŚCIACH, ZBUDOWANEJ Z ZESPOŁEM ZAANGAŻOWANYCH PRACOWNIKÓW, Z PASJĄ W OPARCIU O WIELOPOKOLENIOWE RELACJE Z KLIENTAMI.

Kompleksowa obsługa rolnictwa poprzez świadczenie  usług i serwisu, sprzedaż maszyn i części, dostarczanie środków ochrony roślin, nawozów i  materiału siewnego oraz paliw.  Dążenie do pozycji lidera w branży.

Zaopatrzenie przemysłu młynarskiego, paszowego oraz  zakładów tłuszczowych w surowiec. Wykorzystanie wszelkich  dostępnych narzędzi logistycznych i  rozwiązań transportowych w drodze do zdobycia wiodącej pozycji  w eksporcie zbóż.

Nawiązywanie trwałych wielopokoleniowych relacji z klientami, rolnikami indywidualnymi, przedsiębiorstwami rolnymi oraz zakładami przetwórstwa zbóż i roślin oleistych.

Tworzenie firmy przyjaznej, elastycznej, stabilnej i nowoczesnej opartej na tradycyjnych wartościach.

Budowanie zespołu kompetentnych pracowników charakteryzujących się zaangażowaniem i pasją ze szczególnym naciskiem na wzajemny szacunek i współpracę w osiąganiu wyznaczonych celów.

Wykorzystywanie potencjału i wspieranie rozwoju regionu: gminy, powiatu, województwa, kraju, a docelowo również Europy...

CECHUJĄ NAS:

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie