Lata 2014-2020

2014

Rok 2014 to zakończenie budowy i uruchomienie fabryki materiału siewnego w Wójtowicach. Zakupiliśmy Bazę Magazynową wraz z bocznicą kolejową w Strzegomiu i rozpoczęliśmy tam działalność skupu płodów rolnych oraz sprzedaży nawozów. W tym roku rozpoczęliśmy także wysyłkę zbóż drogą kolejową do naszych odbiorców. Inwestując w hale magazynowe rozbudowaliśmy Bazę Magazynową w Bąkowie.  Rok 2014 to także rozwój sieci handlowej w oparciu o posiadane filie w Wójtowicach, Radzikowicach, Korfantowie, Nowej Wsi Małej, Bąkowie oraz Strzegomiu.

 

2015

W roku 2015 rozpoczęliśmy budowę kompleksu Stacja Paliw RONDO. Zakupiliśmy Bazę Magazynową w Tworzyjanowie koło Świdnicy. Produkcja materiału siewnego zaczęła być realizowana jako proces kompleksowy. Zostaje podjęta decyzja o utworzeniu pionu handlowego działu AGRO, czyli sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów, materiału siewnego i skup zbóż.

Rozpoczęliśmy inwestycje w biurowcu działów handlowych w Nowej Wsi Małej.

 

2016

Rok 2016 to okres w którym rozpoczęto przebudowę Bazy Magazynowej w Tworzyjanowie. Zainaugurowano flagową imprezę AgroAs pod nazwą AGROCZAS. Impreza okazała się wielkim sukcesem, więc podjęliśmy decyzję, że będzie to impreza cykliczna. We wrześniu 2016 roku odbyło się oficjalne otwarcie Stacji Paliw RONDO. Rozwój dystrybucji działu AGRO – utworzyliśmy 3 strategiczne regiony, które zostały podzielone na mniejsze rejony. Zwiększyliśmy znacząco liczbę przedstawicieli handlowych. W międzyczasie dynamicznie rozwijał się eksport zbóż w oparciu o transport kolejowy.

Firma CLAAS przydzieliła nam nowy rejon działalności handlowej obsługiwany wcześniej przez innego dealera (dalsza część województwa dolnośląskiego).

 

2017

W 2017 roku przenieśliśmy oddział Pszenno do nowej filii w Tworzyjanowie gdzie rozpoczęliśmy działalność handlową z pełną ofertą. Uruchomiliśmy także proces tworzenia nowego oddziału w Gołaczowie koło Legnicy. Powiększyliśmy rejon działalności dystrybucji marki CLAAS o powiaty północnej Opolszczyzny oraz części województwa wielkopolskiego.

Otrzymaliśmy w Plebiscycie na Najlepszą Stację Paliw statuetkę “Złotego Orła” Orlenu.

 

2018

Rok 2018 to otwarcie oddziału w Gołaczowie. Punkt ten rozpoczął działalność w oparciu o sprzedaż maszyn, części oraz serwis maszyn rolniczych. Ukończyliśmy modernizację i rozbudowę bazy w Tworzyjanowie. Dalej rozwijamy sieć dystrybucji oraz zwiększamy liczbę pracowników terenowych, czyli przedstawicieli handlowych, doradców oraz serwisantów. 

Rok ten jest dla nas również okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia działalności firmy. 

 

2019

W roku 2019 zakupiliśmy działkę w Ziemiełowicach koło Namysłowa i rozpoczęliśmy inwestycję i w nowy punkt handlowy. Podjęliśmy  decyzję i rozpoczęliśmy proces przekształcenia AGRO-AS sp. z jawna w AGROAS spółka komandytowa. W roku 2019 rozpoczęliśmy również inwestycje polegającą na budowie elewatora zbożowego wraz z suszarnią w miejscowości Wójtowice.

 

2020

1 stycznia 2020 roku zakończono proces przekształcenia PHU AGRO-AS Z. BEDNARSKI & A. Sajdutka sp. jawna w AGROAS Sp. z o.o. spółka komandytowa.  Wskutek przekształcenia ulega zmianie forma prawna prowadzonej działalności. Rok 2020 to rozbudowa działu marketingu i rozwoju aktywności w socialmediach,, rozwój kanału dystrybucji e-commerce oraz budowa nowej strony WWW. W czerwcu tego roku oddaliśmy do użytku elewator w Wójtowicach. Podjęto również decyzję o budowie nowej siedziby AGROAS-u w Nowej Wsi Małej. Realizacja inwestycji, na którą składać się będą magazyny o powierzchni około 9tys. m, sala wystawienniczo-handlowa, zaplecze biurowe, socjalne oraz drogi i parkingi została zaplanowana na 3 lata. We wrześniu 2020 roku uroczyście otworzyliśmy filię w Ziemiełowicach. Nowy zespół jaki dołączył do rodziny AGROAS-u dysponuje magazynami, sklepem, placem wystawienniczym na maszyny oraz nowoczesnym serwisem. 

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie