Nowa metoda nawożenie - aplikacja nawozu zawiesinowego

AGROSUSPEN 36 to nowa formuła nawożenia. Produkt reprezentuje nowość w systemie nawożenia w naszym kraju.

Stosowanie zawiesinowych nawozów w rolnictwie jest przetestowane i znane przez rolników z Europy Zachodniej oraz USA, którzy od lat stosują praktyki z wykorzystaniem tego typu nawozów mineralnych.

Mamy dwie możliwości aplikacji nawozu zawiesinowego:

  • przy pomocy opryskiwacza rolniczego wyposażonego w przystosowane do takiej aplikacji dysze;
  • aplikacja współrzędowa - bezpośrednie wprowadzenie nawozowej zawiesiny do gleby, przy pomocy maszyny rolniczej wyposażonej w aplikator do roztworów zawiesinowych.

AGROSUSPEN 36 to mineralny nawóz wieloskładnikowy w formie zawiesiny, w swoim składzie oprócz makroskładników takich jak: azot(N), fosfor(P), siarka(S) zawiera mix mikroskładników: bor(B), miedź(Cu), cynk (Zn), mangan(Mn), żelazo(Fe), molibden(Mo) dodatkowym składnikiem są kwasy humusowe.

Efektem stosowania nawozów zawiesinowych jest równomiernie rozłożenie składników odżywczych na powierzchni pola, są one natychmiast dostępne dla roślin. Zawarte w nawozie

AGROSUSPEN 36

kawasy  humusowe są kluczowe w budowaniu próchnicy oraz neutralizacji odczynu pH, głownie w warstwie górnej gleby, z której pobierane są składniki odżywcze przez rośliny.

W efekcie, wydajność zabiegów jest znacznie wyższa, co wpływa na obniżenie kosztów nawożenia.

O firmie

Firma AGROAS założona w 1992 r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Zatrudnia blisko 300 pracowników.

Archiwum

Tagi

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie