wybierz kategorię:

Opinia klienta o Agrosuspen®36

Zapytaliśmy naszego klienta, pana Artura Rybola z Kadłuba Wolnego co sądzi o naszej nowości.

  • Jakie korzyści widzi Pan po zastosowaniu nawozu 𝗔𝗚𝗥𝗢𝗦𝗨𝗦𝗣𝗘𝗡®𝟯𝟲?

💭 Po zastosowaniu nawozu 𝗔𝗚𝗥𝗢𝗦𝗨𝗦𝗣𝗘𝗡®𝟯𝟲 zdecydowanie są równiejsze wschody. Bardzo mocny jest wigor rośliny, a co za tym idzie roślina w początkowej fazie już ma pięknie rozwinięty system korzeniowy.

  • Dlaczego zdecydował się Pan na zmianę przedsiewnego nawożenia granulowanego na płynne?

💭 Zdecydowałem się na zmianę sposobu aplikacji na płynną, ponieważ w ostatnich latach bywały okresy z problemem rozpuszczania granuli, więc po prostu roślina była "głodna". Przy zastosowaniu 𝗔𝗚𝗥𝗢𝗦𝗨𝗦𝗣𝗘𝗡®𝟯𝟲 bardzo ważne jest również równomierne rozmieszczenie.

  • Czy jest Pan zadowolony z aplikacji płynnego nawozy Agrosuspen 36 oraz czy poleci ten rodzaj nawożenia startowego Pan innym rolnikom?

💭 Muszę się przyznać, że z początku byłem mocno sceptyczny co do zasady działania 𝗔𝗚𝗥𝗢𝗦𝗨𝗦𝗣𝗘𝗡®𝟯𝟲, natomiast już planuję na wiosnę zdecydowanie powiększyć areał zastosowania nawozu, dlatego bez problemu poleciłbym go innym!

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie