wybierz kategorię:

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy pomiędzy AGROAS i KWS. Ta strategiczna koalicja ma na celu połączenie sił w zakresie produkcji i sprzedaży nasion najwyższej jakości.

Czytaj dalej

W sobotę i niedzielę, 6 i 7 lipca uczestniczyliśmy w XXVIII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych we Wrocławiu. Wydarzenie było organizowane pod hasłem „Miasto poznaje wieś”.

Czytaj dalej

Wydłużamy godziny pracy naszych sklepów z częściami.

Czytaj dalej

AGROCZAS 2024

W dniach 5-6 czerwca po raz kolejny mieliśmy okazję Was gościć na VI edycji AGROCZAS. W trakcie tych dwóch dni, mieliście okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi technologiami i innowacjami w…

Czytaj dalej

Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dniach otwartych Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu! Było fantastycznie móc podzielić się naszą pasją i wiedzą z przyszłymi specjalistami. Dziękujemy za…

Czytaj dalej

Dnia 19 kwietnia mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Dniu Otwartym Szkoły w Grodkowie.

Czytaj dalej

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza firma została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa 2024 w kategorii firm z przychodami powyżej 250 mln w województwie opolskim!

Czytaj dalej

Od 1 kwietnia czekają nas podwyżki żywności, spowodowane powrotem stawki vat.

Czytaj dalej

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie