wybierz kategorię:

W dniu 25.11.2023 odbyło się oficjalne zakończenie sezonu kolarskiego Masters Cyklo Sport 2023. Najlepsi z najlepszych odebrali pamiątkowe statuetki za zwycięstwa w swoich kategoriach a także za…

Czytaj dalej

Nasza firma wprowadziła do oferty serię nawozów DROPLON, która powstała dzięki współpracy naszej firmy z renomowanym producentem nawozów.

Czytaj dalej

AGRITECHNICA to jedne z najważniejszych targów rolniczych na świecie organizowane w Hanoverze.

Czytaj dalej

20 października był dla nas dniem pełnym dumy i satysfakcji. Wspólnie z ADAMIETZ mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym zawieszeniu wiechy na budowie naszego nowego Centrum Dystrybucyjnego.

Czytaj dalej

W ubiegły piątek, 29 września, uroczyście otworzyliśmy oddział w Gołaczowie, koło Chojnowa.

 

Czytaj dalej

W AGROAS przywiązujemy dużą wagę do ciągłego wspierania naszych pracowników w zdobywaniu cennej wiedzy poprzez organizacje szkoleń oraz kursów.

Czytaj dalej

W dniu 6 września 2023 roku, w Wójtowicach na terenie skansenu Zbigniewa Bednarskiego, firma AGROAS wraz z CLAAS, zorganizowała CMATIC DAY.

Czytaj dalej

Przepracowane motogodziny mają znaczenie – zgłoś już dziś swój ciągnik z przekładnią CMATIC do konkursu „Wytrzymały jak CMATIC”.

Czytaj dalej

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie