Informacje bieżące

wybierz kategorię:

20 października był dla nas dniem pełnym dumy i satysfakcji. Wspólnie z ADAMIETZ mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym zawieszeniu wiechy na budowie naszego nowego Centrum Dystrybucyjnego.

Czytaj dalej

W ubiegły piątek, 29 września, uroczyście otworzyliśmy oddział w Gołaczowie, koło Chojnowa.

 

Czytaj dalej

W AGROAS przywiązujemy dużą wagę do ciągłego wspierania naszych pracowników w zdobywaniu cennej wiedzy poprzez organizacje szkoleń oraz kursów.

Czytaj dalej

W dniu 6 września 2023 roku, w Wójtowicach na terenie skansenu Zbigniewa Bednarskiego, firma AGROAS wraz z CLAAS, zorganizowała CMATIC DAY.

Czytaj dalej

Przepracowane motogodziny mają znaczenie – zgłoś już dziś swój ciągnik z przekładnią CMATIC do konkursu „Wytrzymały jak CMATIC”.

Czytaj dalej

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największym wydarzeniu kolarskim w Polsce.

Przez teren gminy Grodków przejechał peleton 80 Tour de Pologne!

Czytaj dalej

Od poniedziałku 10 lipca zaczynamy pracę sezonową na naszych sklepach z częściami i serwisach.

Czytaj dalej

Jesteśmy już po V edycji naszej flagowej imprezy AGROCZAS 2023, która odbyła się w dniach 15-16 czerwca 2023r. Wydarzenie odbyło się w Wójtowicach na terenie skansenu Zbigniewa Bednarskiego. Impreza…

Czytaj dalej

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie