wybierz kategorię:

Kolejna marka premium w portfolio AGROAS

AGROAS wsłuchuje się w potrzeby klientów. Na podstawie wielu rozmów odbytych z rolnikami z rejonu Opolszczyzny i Dolnego Śląska, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o maszyny do mieszania i aplikacji nawozów organicznych w gospodarstwach rolnych.

Z początkiem czerwca 2022 r rozpoczynamy współpracę z Liderem na rynku Europejskim w produkcji maszyn do stosowania nawozów organicznych – firmą SAMSON AGRO.

SAMSON AGRO to grupa  posiadająca trzy zakłady produkcyjne : w Dani , Francji i w Polsce. Swoje innowacyjne rozwiązania zapoczątkowali w latach 40-tych  XX – wieku.

W ofercie grupy znajdują się maszyny firmy Samson oraz Pichon. Dzięki przejęciu  firmy Pichon w 2019 r przez Samson, grupa stała się największym europejskim producentem wozów asenizacyjnych.

Zdobyte 80 - letnie doświadczenie w rozrzucaniu, rozlewaniu, mieszaniu i aplikacji nawozów organicznych przez Producenta daje AGROAS poczucie pewności ,że jako AUTORYZOWANY DEALER marki SAMSON i PICHON sprostamy największym wymaganiom stawianym przez Rolników w temacie odpowiedniej techniki do prac związanych ze stosowaniem tego rodzaju nawozów.

Zapoznaj się z ofertą maszyn.

 

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie