Informacje bieżące

wybierz kategorię:

CLAAS – Twój solidny partner w biznesie

Rok 2022 był wyjątkowy, kumulacja wielu wydarzeń, w tym wojna w Ukrainie czy lockdown azjatyckich portów związany z wciąż obecną pandemią koronawirusa, doprowadziły do opóźnień w dostawach komponentów potrzebnych do produkcji.

W efekcie wydłużył się czas oczekiwania na nowe maszyny, w tym kombajny zbożowe. Część nowych kombajnów zamówionych na żniwa 2022 nie zostało dostarczonych przed sezonem żniwnym. Wspólnie z Dealerami CLAAS w Polsce przygotowaliśmy kilka rozwiązań, aby wesprzeć naszych Klientów w zbiorze plonów w sytuacji opóźnienia dostawy ich nowego kombajnu. Naszym wspólnym celem było wypracowanie z każdym Klientem indywidualnego rozwiązania tych trudności, wywołanych niezależnymi od nas wydarzeniami. Taki indywidualny, niestandardowy sposób współpracy z Klientami potwierdził, że Dealerzy i CLAAS Polska są solidnym, niezawodnym Partnerem we współpracy.

Christian Haake, Prezes Zarządu CLAAS Polska

Poznaj opinię naszego klienta, który wziął udział w tym projekcie CLAAS:

„Prowadzę usługi rolnicze, więc kombajn dla mnie w tym przypadku jest bardzo ważny. Cieszę się, że otrzymałem kombajn zastępczy od mojego Dealera AGROAS. Dzięki temu mogłem wykonać usługi wywiązując się z umów podpisanych z klientami w czasie opóźnienia dostawy mojego nowego kombajnu. Doceniam odpowiedzialne podejście producenta i firmy AGROAS we współpracy ze mną. Z tego rozwiązania zadowoleni są również moi klienci.”

Pan Damian, województwo opolskie