wybierz kategorię:

Pakiet GPS Pilot do kombajnu tylko za 1 zł.

Kupując kombajn CLAAS LEXION lub TRION, otrzymasz system rolnictwa precyzyjnego za 1 zł.*

 

Pakiet GPS Pilot za 1 zł składa się z trzech elementów rolnictwa precyzyjnego:

 

1. Terminal CEMIS 1200 o przekątnej 12’’

CEMIS 1200 płynnie integruje się z kabiną: dzięki strukturze obsługi analogicznej do CEBIS operator szybko i intuicyjnie odnajdzie się w otoczeniu.
Z systemu można korzystać na wszystkich maszynach CLAAS standardowo wyposażonych w GPS PILOT READY CEMIS 1200. Terminal i odbiornik można błyskawicznie przenosić z jednej maszyny na drugą, co zapewnia pełną elastyczność i oszczędność kosztów.

 

2. Odbiornik SAT 900 z licencją 5 letnią SATCOR 15 

Precyzyjna praca wymaga dobrego sygnału korekcyjnego. SATCOR 15* z dokładnością +/- 15 cm to gwarancja precyzji – i to przez 5 lat.

 

3. Funkcja kierowania dynamicznego gwarantuje niższą liczbę obrotów kołem kierownicy

Dynamiczny układ kierowniczy DYNAMIC STEERING redukuje  o 40% obroty kierownicy przy pełnym kącie skrętu, ułatwiając operatorowi manewrowanie na uwrociu.

Zalety i korzyści systemu prowadzenia  GPS Pilot:

  • Ułatwienie codziennej pracy i podniesienie komfortu
  • Wyższa wydajność kombajnu dzięki pełnemu wykorzystaniu szerokości roboczej
  • Poprawa wyników pracy kombajnu, dzięki wsparciu operatora, który może skupić się na monitorowaniu paramentów i ustawień kombajnu
  • Intuicyjny system sprawia, że obsługa automatycznego systemu prowadzenia jest zaskakująco prosta
  • Z systemu można korzystać na wszystkich maszynach CLAAS standardowo wyposażonych w GPS PILOT READY CEMIS 1200
  • Terminal i odbiornik można błyskawicznie przenosić z jednej maszyny na drugą, co zapewnia pełną elastyczność i oszczędność kosztów.

 

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna od 13.02.2024 do 02.04.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla Autoryzowanych Dealerów  CLAAS. 

*Do każdego kombajnu CLAAS serii LEXION i TRION, zakupionego  między 13.02.2024 r. a 02.04.2024 r., oferowany jest pakiet GPS Pilot  za 1 zł netto. Pakiet ten składa się z trzech elementów składowych: terminala CEMIS 1200 o przekątnej 12’’, odbiornika SAT 900 z licencją SATCOR 15 o dokładności +- 15 cm oraz funkcją kierowania dynamicznego tzw. „Dynamic steering”. 

 

 

 

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie