wybierz kategorię:

Filtry CLAAS ORIGINAL. Wysoka jakość - teraz w korzystnej cenie.

Często zastanawiasz się czy wybrać zamiennik czy może oryginał? Te czasy minęły. Skorzystaj z oferty CLAAS, w której filtry możesz kupić już od: 95,61 zł netto.*

Dlaczego warto wybrać filtry CLAAS ORIGINAL?

Od 2010 CLAAS wspólnie z DEULA Regensburg prowadzi intensywne testy polowe części zamiennych CLAAS ORIGINAL w porównaniu do innych znajdujących się na rynku. Dużą wagę przywiązuje się tu do równoległego użytkowania części CLAAS ORIGINAL oraz zamienników w identycznych warunkach. Tylko w ten sposób można rzetelnie dokonać porównania i rzetelnej oceny.

Spraw, aby Twoja maszyna bezpiecznie pracowała przy maksimum swoich możliwości. Skorzystaj z promocyjnej ceny na:

  • Filtry paliwa
  • Filtry oleju
  • Filtry oleju hydrauliki
  • Filtry powietrza silnika
  • Filtry kabiny

Oryginalne filtry CLAAS. Skorzystaj z oferty i kupuj oryginał w atrakcyjnej cenie.

*Sugerowana cena detaliczna filtra o numerze 00 1140 821 2. Najniższa oferowana cena filtra przez AGROAS o numerze 00 1140 821 2 w ciągu ostatnich 30 dni przed ogłoszeniem promocji: 121,14 zł netto/149,00 zł brutto. Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna od 02.01.2024 do 29.02.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy.

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie