Części do maszyn rolniczych

Dystrybucja części rolniczych to bardzo ważny element naszej działalności. Stale dążymy do tytułu lidera w branży rolniczej. Diagnozowanie i serwisowanie to tylko część czynności konserwacyjnych. Równie ważne jest doradztwo i dostarczanie części do maszyn rolniczych. W ten sposób tworzymy kompleksową ofertę obsługi technicznej floty. Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Posiadamy w zespole specjalistów, którzy na życzenie zlecającego przygotują raport techniczny, dotyczący stanu maszyny oraz wycenę naprawy, włączając w to spis potrzebnych części. Sprzedaż części rolniczych prowadzimy telefonicznie lub w sklepach stacjonarnych w Nowej Wsi Małej i w Tworzyjanowie. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na bezpłatną weryfikację stanu maszyn i wycenę serwisową.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń: +48 77 42 41 788!

Oryginalne części do maszyn rolniczych

Nasza firma zajmuje się doradztwem i sprzedażą części do maszyn rolniczych. Utrzymanie odpowiedniego stanu floty rolniczej to najlepsze, co rolnik może zrobić, żeby zapewnić sobie udane żniwa. Przygotowania do sezonu letniego to odpowiedni czas, aby skorzystać z naszych bezpłatnych oględzin maszyn. Na ich podstawie sporządzamy raport dotyczący stanu technicznego, razem z wyceną napraw i części nadających się do wymiany. Zachęcamy do umówienia się na zimową ocenę stanu technicznego, ponieważ na jej podstawie przyznajemy korzystny rabat sezonowy.

Naszym wielkim atutem jest nie tylko profesjonalne doradztwo. Wiemy, jak istotne są błyskawiczne naprawy w szczycie sezonu, dlatego stworzyliśmy telefon alarmowy, czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W trybie natychmiastowym jesteśmy w stanie dostarczyć część w ciągu doby. W reszcie przypadków dostawa realizowana jest krócej niż tydzień.

Sprzedaż części rolniczych CLAAS

Prowadzimy również sprzedaż części rolniczych firmy CLAAS. Porównanie eksploatacji części oryginalnych z zamiennikami wskazuje na zdecydowanie wyższą jakość niemieckiego producenta od jego tańszych konkurentów. Korzystanie z oferty sygnowanej logiem CLAAS zapewnia dłuższą eksploatację, co z kolei obniża częstotliwość wymiany i w efekcie koszty utrzymania.

CLAAS prowadzi również program regeneracji części używanych. Ponieważ każdy element oryginalny wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, producent oferuje przemysłowe przywrócenie ich sprawności, co stanowi konkurencyjną cenowo alternatywę dla części fabrycznie nowych. Produkty regenerowane podlegają takiej samej kontroli jakości jak pierwotnie.