Informacje bieżące

wybierz kategorię:

9 września w naszej firmie w Nowej Wsi Małej, miał miejsce HORSCH Roadshow 2021. Firma Horsch rozpoczęła swoją podróż po Polsce z interaktywną ciężarówką i nowościami ze swojej oferty.

więcej

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu z pracy działu Usług Sprzętem Rolniczym podczas żniw 2021!

 

więcej

Efektywność wykorzystania NPK z nawozów mineralnych jest szacowana na około 50 %. Istotnym aspektem w dążeniu do maksymalizacji efektywności wykorzystania składników, jest uregulowanie odczynu gleby.

więcej

Rolnictwo precyzyjne, zaczynając od prób glebowych, poprzez systemy jazdy automatycznej, a na zdjęciach satelitarnych kończąc, to jedna z najprężniej rozwijających się obecnie gałęzi w sferze AGRO.…

więcej

Wapnowanie się opłaca. Dbałość o optymalną zawartość próchnicy w profilu glebowym powinna być dla każdego rolnika priorytetem. Niestety, bywa z tym różnie.

więcej

Od 21 czerwca do 19 sierpnia 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania…

więcej

Ostatnio mieliśmy przyjemność wydać Klientowi jeden z największych opryskiwaczy firmy HORSCH - Leeb 12TD.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego teledysku z prezentacji.

więcej

Kupując nawozy wapniowe do 31.05.2021 możesz skorzystać z najlepszych cen, a przy okazji zasilić swoje konto w Agropuli dodatkowymi punktami.

Skontaktuj się z nami! 

Zakup wapna w terminie…

więcej