wybierz kategorię:

Ciągniki w wersji First CLAAS

Zaufaj maszynom, które w genach mają Le Mans. Wytrzymałość, precyzja i jakość wykonania są motorem napędowym dla Twojego sukcesu.

Zarówno w wyścigach jak i rolnictwie liczy się zwycięstwo. Z pogodą, terminami oraz przeciwnościami losu.

CLAAS tworząc swoje maszyny nie uznają kompromisów. Wiedzą że ich klienci codziennie biorą udział w swoim wyścigu. Każdy z nich jest inni w zależności od specjalizacji gospodarstwa. Dlatego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i stworzyli serię zwycięskich modeli. Silnych, wytrzymałych, komfortowych i ekonomicznych. Gotowych codziennie zwyciężać dla Ciebie. Wysoko wyposażonych w wersji bazowej.

Poznaj bogato wyposażone ciągniki w wersji First CLAAS.

Skorzystaj z oferty na finansowanie fabryczne CLAAS oferowane przez CLAAS Financial Services.

Prawdziwe 0% na 3 lata.*

*Szczegóły dostępne na stronie CLAAS

ARION 430 First CLAAS

Ciągnik o mocy 115 KM z rozkładem masy 50/50 to idealna maszyna do prac pomocniczych jak i głównych w średnim gospodarstwie. Amortyzowana oś gwarantuje wysoki komfort pracy. Teraz dodatkowo bogato wyposażony w funkcje SMART STOP, wielofunkcyjny uchwyt,  zwiększające komfort i wydajność pracy.

 

ARION 470 First CLAAS

Ciągnik o mocy 155 KM z CPM i rozkładem masy 50/50 sprawdza się w pracach pomocniczych i głównych. Amortyzowana przednia oś, skórzana kierownica to tylko dwa z pośród wielu udogodnień komfortu oferowanych ciągnikach First CLAAS. SMART STOP jest bardzo przydatny do prac z ładowaczem, prasą rolującą lub podczas manewrowania. Wielofunkcyjny uchwyt, niezależnie od zadania pozwala na pewne sterowanie ciągnikiem. 

 

ARION 630 First CLAAS

Zwarta budowa, duży rozstaw osi oraz doskonały rozkład masy 50/50 to cechy idealnego ciągnika. Wraz z mocnym przednim TUZ sprawiają, że ciągnik ARION 630 wyposażony w 6-cylidrowy silnik nie boi się najcięższych zadań. Spraw, aby Twoje gospodarstwo zyskało solidne narzędzie pracy. Zadbaj o swój komfort i wydajność pracy.

 

Poznaj bogato wyposażoną prasę w wersji First CLAAS.

 

VARIANT 560 First CLAAS

Każdemu zależy na kształtnej, dobrze zbitej i zabezpieczonej beli. CLAAS VARIANT to wydajna i zaawansowana prasa zmiennokomorowa wyposażona w system aktywnego rotora. Wszystko dla osiągania czystej i dobrze zabezpieczonej paszy.

 

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Tylko niezbędne
Zgoda na wybrane
Zgoda na wszystkie