Kontakt do działu

Dyrektor baz magazynowych
Daniel Cupriak

Tel.+48 (77) 42 41 777
GSM +48 602 263 269
daniel.cupriak@agroas.pl
Dyrektor handlowy
Tadeusz Simiński

Tel.+48 (77) 40 04 722
GSM +48 734 402 449
tadeusz.siminski@agroas.pl 
Dyrektor ds.marketingu zbóż
Piotr Zięciowski

Tel.+48 (77) 41 41 778
GSM +48 604 104 939
piotr.zieciowski@agroas.pl
Kierownik regionu
Adam Chwałek

Tel.+48 (77) 42 41 783
GSM +48 883 349 667
adam.chwalek@agroas.pl
Kierownik region
Piotr Aleksanderek


GSM +48 532 087 744
piotr.aleksanderek@agroas.pl 
Specjalista ds.handlu i marketingu
Czesław Maślanka

Tel.+48 (77) 42 41 783
GSM +48 668 378 482
czeslaw.maslanka@agroas.pl
Specjalista ds. handlu zbożami
Adam Skoczeń

GSM +48 660 760 934
adam.skoczen@agroas.pl
Specjalista ds. handlu zbożami i nawozami
Wojciech Waranka

Tel.+48 (77) 42 41 783
GSM +48 606 860 758
wojciech.waranka@agroas.pl
St.Referent ds.skupu i sprzedaży zbóż
Grażyna Sewruk

Tel.+48 (77) 42 41 780
GSM +48 662 261 376
grazyna.sewruk@agroas.pl
Specjalista ds logistyki
Marcin Kowalczyk

Tel.+48 (77) 42 41 781
GSM +48 600 242 874
marcin.kowalczyk@agroas.pl
Kierownik działu logistyki
Magdalena Strama

Tel.+48 (77) 42 41 782
GSM +48 735 971 758
magdalena.strama@agroas.pl
Specjalista ds logistyki
Agnieszka Borowicz

Tel.+48 (77) 42 41 779
GSM +48 735 971 758
agnieszka.borowicz@agroas.pl 
Referent ds.rozliczeń działu logistyki
Ewelina Kamola

Tel.+48 (77) 42 41 782
GSM +48 532 131 817
ewelina.kamola@agroas.pl

Serwis korzysta z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.