Kontakt do działu

Dyrektor handlowy Działu Nawozów
Robert Mazur

Tel.+48 (77) 40 04 714
GSM +48 668 409 642
robert.mazur@agroas.pl
Specjalista ds.handlu nawozami
Ewelina Tomera

GSM +48 668 837 439
ewelina.tomera@agroas.pl
Pracownik biurowy
Sabina Kaleta

Tel.+48 (77) 42 41 775
sabina.kaleta@agroas.pl
Product Manager
Mieczysław Paluch

Tel.+48 (77) 42 41 776
GSM +48 662 121 489
mieczyslaw.paluch@agroas.pl
Referent ds.rozliczeń działu nawozów
Agnieszka Abram

Tel.+48 (77) 40 04 715
agnieszka.abram@agroas.pl
Referent ds.rozliczeń działu nawozów
Agata Banasik

Tel.+48 (77) 40 04 714
agata.banasik@agroas.pl
Referent ds.rozliczeń
Amelia Chmura


amelia.chmura@agroas.pl
Referent ds.rozliczeń
Agnieszka Adamczyk

Tel.+48 (77) 40 04 715
agnieszka.adamczyk@agroas.pl

Serwis korzysta z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.