Przedstawiciele handlowi

Cały obszar

Tomasz Wójcik

+48 532 120 022, tomasz.wojcik@agroas.pl

Marcin Fidos

+48 668-004-212, marcin.fidos@agroas.pl

Anna Stefan

+48 882-772-081, anna.stefan@agroas.pl

Małgorzata Tarczyńska

Czesław Maślanka

+ 48 668 378 482, czeslaw.maslanka@agroas.pl

Daniel Mocniak

+48 532 120 071, daniel.mocniak@agroas.pl

Tomasz Kubas

+48 882 059 965, tomasz.kubas@agroas.pl

Wojciech Waranka

+ 48 606 860 758, wojciech.waranka@agroas.pl

Adam Skoczeń

+48 660 760 934, adam.skoczen@agroas.pl

Krzysztof Kozioł

Krzysztof Leszczyński

Piotr Aleksanderek

Sebastian Środoń

Michał Marzęcki

+48 608-668-734, michal.marzecki@agroas.pl

Sławomir Pawlak

+48 795-107-312, slawomir.pawlak@agroas.pl

Cyprian Pawlikowski

Sebastian Pampuch

Krzysztof Siekierka

Dagmara Dobrowolska

Maciej Skoczyliński

Tomasz Stolarczyk

Tadeusz Szczepek

Tomasz Szczepek

+48 668-022-272, tomasz.szczepek@agroas.pl

Marek Wajdeczko

+48 602-729-575, marek.wajdeczko@agroas.pl

Tomasz Waliduda

+48 660-692-701, tomasz.waliduda@agroas.pl

Marcin Wasyliszyn

Mateusz Zarzeczny

Mariusz Zieleziński

Hubert Wójcik

+48 668-309-260, hubert.wojcik@agroas.pl

Serwis korzysta z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.